Аксесуари та хімія

Розділ аксесуари та хіміяВ нашому модельному магазині можна придбати або замовити для стендових, колекційних, радіокерованих моделей фарби, грунти, лаки, клеї, фототравлення, декалі, матеріали, іншу модельну хімію, пінцети, плоскогубці, ножі, кусачки, ключі, викрутки, пензлі, підставки, ножиці, інші інструменти, модельний одяг та інші модельні аксесуари.

Великий асортимент фарб, грунтів, лаків, клеїв та інструменту завжди в наявності в магазині! Також, завжди можна уточнити наявність товару в магазині у менеджерів (контакти).

Найбільш популярними товарами серед модельної хімії є фарби та лаки Tamiya (Тамія):

  • Tamiya LP (Lacquer) –  лакові фарби Тамія у пляшках 10мл.

Палітра лакових фарб - Tamiya LP (Lacquer)Нова лінійка лакових фарб Tamiya в баночках, яку вже використовують моделісти зі стажем. Особливість цих фарб в тому, що вона ідентична фарбам в аерозолях серії TS та AS, але призначена для роботи пензлем та аерографом. Фарба висихає досить швидко і після висихання придає особливо реалістичний вигляд моделям. В цій серії фарб, чорні, білі кольори і прозорі лаки є матовими і глянцевими, яскраві (автомобільні) кольори і металіки – глянцеві, камуфляжні кольори для військової техніки – матові.

  • Tamiya X (Glossy) – глянцеві фарби Тамія у пляшках 10мл.

Палітра глянцевих фарб - Tamiya X (Glossy)Не токсичні акрилові фарби Tamiya відмінно підходять для моделізму. Ці модельні фарби створені спеціально для фарбування пензлем або аерографом, є водорозчинними, тобто до моменту висихання змиваються звичайною водою. Ці фарби можна використовувати для пластика, метала, дерева, або інших матеріалах які використовуються в моделізмі. Cерія Х включає в себе прозорі лаки та розріджувач. Аналогічні кольори існують у вигляді емалевих фарб. Фарби серії Tamiya X (Glossy) є глянцевими.

  • Tamiya XF (Flat) – матові фарби Тамія у пляшках 10мл.

Палітра матових фарб - Tamiya XF (Flat)Так само, як і серія X, ці фарби нетоксичні, акрилові і водорозчинні, ідеально підходять для моделізму. Зручні пляшки дають можливість легко працювати з фарбою, а якщо необхідно її можна змішувати та розбавляти. Фарба добре покриває поверхні, протікає плавно, не затьмарюючись і не вицвітаючи. Аналогічні кольори існують у вигляді емалевих фарб. Фарби серії Tamiya XF (Flat) є матовими.

  • Tamiya TS (Spray) – швидковисихаючі фарби Тамія у спреях 100мл.

Палітра швидковисихаючих фарб у спреях - Tamiya TS (Spray)Ця серія фарб виготовляється спеціально у спреях, що дозволяє швидко і зручно фарбувати великі поверхні не використовуючи аерограф. Це синтетичні фарби (лаки), що швидко висихають та є нейтральними до емалевих та акрилових фарб. Моделістам доступно понад 100 різноманітних кольорів та відтінків, які призначені для фарбування спортивних автомобілів, військової техніки, споруд і навіть динозаврів.

  • Tamiya PS (Polycarbonate Spray) – спеціальні фарби Тамія для полікарбонату (лексану) у спреях 100мл.

Палітра спеціальних фарб для полікарбонату (лексану) у спреях - Tamiya PS (Polycarbonate Spray)Одні з найкращих фарб для фарбування прозорих кузовів радіокерованих автомобілів, або матеріалів з полікарбонату (лексану). Дана серія фарб спеціально розроблена щоб міцно триматися на полікарбонаті (лексані) та не лущитися, стійкі до мастила та модельного палива, швидко висихають, налічує багато кольорів та відтінків. Прозорі кузова або деталі рекомендується фарбувати з середини, кількома слоями, розпилюючи спрей (балон) на відстані 30см, в добре провітрюваному і бажано теплому приміщенні.

  • Tamiya AS (Aircraft Spray) – фарби Тамія з відтінками для авіації у спреях 100мл.

Палітра фарб з відтінками для авіації у спреях - Tamiya AS (Aircraft Spray)Дана серія фарб спеціально розроблена для цінителів автентичних кольорів та відтінків, що використовуються в авіації. Під час розробки даної серії фарб, вивчалися кольори справжніх історичних і сучасних військових літаків, оздоблення кабін, додаткове обладнання та техніка. За властивостями серія фарб Tamiya AS (Aircraft Spray) ідентичні з швидковисихаючими фарбами у спреях Tamiya TS (Spray).