Історія магазина

Модельний магазин Олімпієць – один з найвідоміших та найстаріших магазинів для моделізму і хобі в Україні.

Наша місія популяризація та розвиток творчості, а саме стендовий моделізм, технічний моделізм (радіо, кордові, трасові), масштабні і колекційні моделі, та інші технічні і модельні захоплення.

Нам є що написати, але ще більше ми можемо розповісти, тому завітайте в наш магазин за адресою Київ, бул. Верховної Ради, 33/1, а поки пропонуємо ознайомиться з історією нашого магазина.

Наш досвід (більше 20 років)

Колектив нашого магазина складається з людей, які жити не можуть без моделізму, і настільки професійно займаються своєю справою, що готові годинами ділитися досвідом з кожним нашим клієнтом. Деякі з нас, стояли біля зародження моделізму в нашій країні, а деякі, стали професійними спортсменами.

Досвід роботи у сфері торгівлі моделями та іграшками ми маємо з 1993 року. За цей час ми навчилися розуміти кожного клієнта, незалежно від віку, статусу чи смаку. Грунтуючись на величезному досвіді, ми радимо і продаємо тільки кращі та якісні товари, адже самі колекціонуємо і використовуємо їх, а як то кажуть – “собі поганого не порадиш”.

Що стосується стендового моделізму і моделей для склеювання (збірні моделі), ми самі збираємо, клеїмо і фарбуємо, отже знаємо всі тонкощі цього ремесла і охоче їм ділимося. Колекціонери (колекційні моделі) поповнюють свої колекції, замовляючи у нас рідкісні і екзотичні моделі. Також, багато наших клієнтів приходять до нас ділитися і хвалитися своїми успіхами, перемогами, нагородами.

Говорячи про технічний моделізм (радіокеровані моделі), варто сказати, що ми маємо велику автомодельну і судомодельну команди, які складаються з наших клієнтів і нас самих, що дає нам можливість застосовувати не тільки теоретичний, а й практичний досвід у спілкуванні з клієнтами. Завдяки участі у змаганнях, ми завжди підкажемо, як краще і оптимальніше налаштувати модель, обходитися з акумуляторами, моторами та гумою.

У нашому магазині є майстерня, де ми паяємо, крутимо і свердлимо, одним словом – моделюємо. При унікальності або відсутності будь-якої частини, ми можемо порадити як виготовити її самостійно.

Наша історія (з 1997 року)

Наш магазин з’явився у далекому 1997 році з єдиною метою, стати місцем, де моделісти знайдуть те, що їм по душі, магазин де можна познайомитися з однодумцями і поділитися своїми модельними успіхами, магазин де кожен клієнт може завести хобі або купити собі іграшку.

На той час, в магазині не було представлено багато товарів, але вже тоді ми прагнули охопити різні групи товарів, починаючи від іграшок, конструкторів, стендових моделей і всього, що потрібно для їх збірки, і закінчуючи залізницями і гоночними трасами. Через рік наше прагнення переросло в те, що ми стали представляти асортимент таких відомих виробників як Tamiya, Italeri, Dragon, Academy, Revell, Hasegawa, Bburago, Maisto, Piko.

У 1998 році в магазині з’явився новий, на той час, напрямок моделізму – радіокеровані моделі автомобілів. Як виявилося, в Україні вже був розвинений цей вид моделізму, і не тільки як моделізм, а як цілий спорт, під назвою автомодельний спорт. Деякі клієнти нашого магазина, придбавши у нас моделі, почали брати участь в автомодельних змаганнях і продовжують свою спортивну кар’єру, будучи багаторазовими чемпіонами і призерами України, Європи. Інші клієнти завдяки автомоделізму отримали нове захоплення (хобі) і навички водіння, нехай іграшковою але дуже швидкою машиною.

Для популяризації і розвитку автомоделізму в Україні, наш магазин неодноразово брав участь у спонсорстві автомодельних змагань, що проходили в місті Києві.

У 1998 році ми переїхали в інший, більш відомий магазин – спорттовари “Олімпієць”. Разом із переїздом у нас з’явилися нові клієнти, що позитивно відобразилось на асортименті товарів і нових напрямках магазина. Новими напрямами стали радіокеровані моделі катерів, яхт і спортивних човнів. Багато наших клієнтів беруть участь в чемпіонатах України та Світу з судомодельного спорту. Наступними, за судомоделями, в нашому магазині з’явилися авіамоделі, моделі ракет і набори для технічної творчості. У магазині з’явилися такі світові бренди як LRP, Futaba, Robbe, Kyosho, HPI, Graupner, Excel.

Ми кілька років поспіль представляли великий асортимент колекційних автомобілів, мотоциклів і вантажівок, а також, стендові моделі копії, макети, діорами і радіокеровані автомобілі на міжнародних автосалонах SIA.

Бажання розвиватись і не зупинятися на досягнутому, призвело до появи нових товарів, а саме всілякі аксесуари, електроніка, запчастини та тюнінг до радіомоделей. Так в результаті щорічних відвідувань міжнародних іграшкових виставок International Toy Fair в Нюрнберзі (Німеччина), ми в 2002 році стали дилером Tamiya і в 2003 році дилером LRP electronic в Україні.

Також, в 2002 році фірмова команда Tamiya вперше стала Чемпіоном світу з радіокерованих моделей у класі TC-10 (Touring Car), що дало розвиток новому напрямку професійних моделей Tamiya – TRF (Tamiya Racing Factory).

Асортимент збірних моделей в магазині постійно розширювався, вже у 2000-х роках в магазині було широко представлено асортимент військової техніки і фігур, військової авіації, кораблів і флоту будь-якого масштабу, починаючи від гігантського 1:6 і закінчуючи мініатюрним 1:700.

У 2007 році досвід військового моделізму і реконструкції, підштовхнув до розвитку нового активного напрямку в магазині – страйкбол, точніше кажучи товарів для страйкболу. В результаті чого, багато страйкболістів та цілі страйкбольні команди отримали більш якісну електроніку, механіку і витривалі ємні (потужні) акумулятори.

З клієнтів нашого магазина, в Києві було створено страйкбольну команду “Сабра”, члени якої тестували кращі розробки нашої страйкбольної майстерні.

У 2007 році у магазина з’явився інтернет сайт. На сайті була представлена ​​інформація про роботу магазина, контакти, схема проїзду і прайс-листи.

З 2008 року представники магазина Олімпієць викладають та надають практичну допомогу в Палаці дітей та юнацтва в лабораторії моделювання, а саме групи автомодельні, судомодельні та стендового моделювання.

У 2019 році магазин переїхав у нове більше приміщення, для зручності наших клієнтів було збільшено кількість вітрин та кількість товарів в наявності.

На сьогодні ми продаємо товари не тільки через магазин, а і відправляємо по Україні. В модельному магазині Олімпієць можна замовити та придбати товари Tamiya, LRP, AUTOart, Team Associated та інших відомих брендів.

Дякуємо за увагу до нашого магазина!