Розділ радіокеровані моделі

Мало хто знає, що існують цілі напрямки технічних видів спорту, такі як автомодельний, авіамодельний, судномодельного, ракетомодельний спорт. Існують спеціалізовані треки і траси на яких проводяться Національні змагання, Чемпіонати Європи та світу. А для того, щоб показувати високі результати потрібні тренування, досвід обслуговування та налаштування моделі і звичайно сама модель.

В нашому магазині представлені радіокеровані моделі шосейних автомобілів, позашляховики, багі, трагі, краулери, трофі, військова техніка, вантажівки, авіамоделі, літаки, вертольоти, коптери, судномоделі, човни, яхти, ракетомоделі, ракети, запчастини, тюнінг, електроніка, двигуни, апаратура управління, сервоприводи, акумулятори, батарейки, регулятори руху, зарядні пристрої, фарби, масла, сумки, інструмент та інші модельні аксесуари.

Купивши модель у нас в магазині у вас з’явиться нове захоплення (хобі) і абсолютно не важливо, будете ви професійним спортсменом та завоюєте титул Чемпіона світу з моделювання, або будете найкращим в своєму дворі.

Радіокеровані моделі поділяються на такі популярні масштаби: 1/8, 1/10, 1/12, 1/14, 1/16, 1/24, 1/28.

Наявність в магазині та асортимент радіокерованих моделей та аксесуарів до них наведено в таблиці.

Уточнити точну вартість, наявність та здійснити замовлення можна через менеджерів магазина (контакти).