Розділ колекційні моделі

Практично у всіх в дитинстві були машинки схожі на справжні автомобілі. Якщо це була модель Ferrari або Dodge Viper ми мріяли побачити їх наживо, а якщо це була модель BMW або Камаз ми раділи коли зустрічали їх на вулиці. Саме ці дитячі спогади дали початок багатьом колекціям які налічують не одну сотню колекційних моделей.

В нашому магазині, і як правило у моделістів, до колекційних моделей відносять моделі легкових автомобілів, спортивні автомобілі, ретро автомобілі, вантажівки, спецтехніку, мотоцикли, набори залізниць, локомотиви, вагони, а також аксесуари для колекційних моделей (наприклад – бокси, стенди, набори електроніки, діорами, макети, рейки, тощо).

Найчастіше, колекційні моделі йдуть зібраними – потрібно тільки дістати модель з коробки і додати до своєї колекції. Також, є колекційні моделі які потрібно мінімально зібрати (наприклад – причепити колеса, вставити двері та капот, наклеїти наклейки) і є моделі які потрібно збирати використовуючи інструменти, фарбувати, лакувати кузов спеціальною фарбою, підключити та налаштувати електроніку, що досить захоплююче та цікаве заняття.

Колекційні моделі поділяються на такі популярні масштаби: 1/12, 1/18, 1/24, 1/43, 1/87, 1/120, 1/160.

Наявність в магазині та асортимент колекційних моделей наведено в таблиці.

Уточнити точну вартість, наявність та здійснити замовлення можна через менеджерів магазина (контакти).