Розділ збірні моделі

Збірні, вони ж стендові моделі – це найпопулярніші моделі в нашому магазині. На сьогодні зібрати (склеїти) можна все що завгодно, від літаків, танків, кораблів, до історичних персонажів і динозаврів. Збірні моделі, як правило, виготовляються з якісного полістиролу, деякі деталі з гуми, металу або дерева. Моделі бувають різної складності (залежить від кількості деталей), різних розмірів (залежить від масштабу або розміру справжнього зразка), інтерактивні (з підсвічуванням і рухомими елементами), тощо.

Збірка (склеювання) моделі здійснюється згідно інструкції, використовуючи спеціальний клей і необхідні інструменти, для автентичності рекомендується модель пофарбувати і доповнити реалістичними елементами (фототравлення, шланги, аксесуари) або зробити діораму з декількох моделей, споруд та фігур.

Асортимент “Збірних моделей” присвячений колекціонерам і моделістам, які своїми руками створюють реальність в мініатюрі, а також тим, хто просто хоче склеїти, пофарбувати, побудувати модель і кайфувати від збірки улюбленої моделі. В нашому магазині можна придбати збірні (стендові) масштабні моделі практично на будь-який смак.

Збірні моделі поділяються на такі популярні масштаби: 1/6, 1/12, 1/16, 1/20, 1/24, 1/32, 1/35, 1/48, 1/72, 1/144, 1/350, 1/700.

Наявність в магазині та асортимент збірних (стендових) моделей наведено в таблиці.

Уточнити точну вартість, наявність та здійснити замовлення можна через менеджерів магазина (контакти).