Модельний магазин Олімпієць – один з найвідоміших та найстаріших магазинів для моделізму і хобі в Україні.

Наша місія популяризація та розвиток творчості, а саме стендовий моделізм, технічний моделізм (радіо, кордові, трасові), масштабні і колекційні моделі, та інші технічні і модельні захоплення.

Нам є що написати, але ще більше ми можемо розповісти, тому завітайте в наш магазин за адресою Київ, бул. Верховної Ради, 33/1, а поки пропонуємо ознайомиться з історією нашого магазина.

Наш досвід (більше 20 років)

Колектив нашого магазина складається з людей, які жити не можуть без моделізму, і настільки професійно займаються своєю справою, що готові годинами ділитися досвідом з кожним нашим клієнтом. Деякі з нас, стояли біля зародження моделізму в нашій країні, а деякі, стали професійними спортсменами.

Досвід роботи у сфері торгівлі моделями та іграшками ми маємо з 1993 року. За цей час ми навчилися розуміти кожного клієнта, незалежно від віку, статусу чи смаку. Грунтуючись на величезному досвіді, ми радимо і продаємо тільки кращі та якісні товари, адже самі колекціонуємо і використовуємо їх, а як то кажуть – “собі поганого не порадиш”.

Що стосується стендового моделізму і моделей для склеювання (збірні моделі), ми самі збираємо, клеїмо і фарбуємо, отже знаємо всі тонкощі цього ремесла і охоче їм ділимося. Колекціонери (колекційні моделі) поповнюють свої колекції, замовляючи у нас рідкісні і екзотичні моделі. Також, багато наших клієнтів приходять до нас ділитися і хвалитися своїми успіхами, перемогами, нагородами.

Говорячи про технічний моделізм (радіокеровані моделі), варто сказати, що ми маємо велику автомодельну і судомодельну команди, які складаються з наших клієнтів і нас самих, що дає нам можливість застосовувати не тільки теоретичний, а й практичний досвід у спілкуванні з клієнтами. Завдяки участі у змаганнях, ми завжди підкажемо, як краще і оптимальніше налаштувати модель, обходитися з акумуляторами, моторами та гумою.

У нашому магазині є майстерня, де ми паяємо, крутимо і свердлимо, одним словом – моделюємо. При унікальності або відсутності будь-якої частини, ми можемо порадити як виготовити її самостійно.

Наша історія (з 1997 року)

Наш магазин з’явився у далекому 1997 році з єдиною метою, стати місцем, де моделісти знайдуть те, що їм по душі, магазин де можна познайомитися з однодумцями і поділитися своїми модельними успіхами, магазин де кожен клієнт може завести хобі або купити собі іграшку.

На той час, в магазині не було представлено багато товарів, але вже тоді ми прагнули охопити різні групи товарів, починаючи від іграшок, конструкторів, стендових моделей і всього, що потрібно для їх збірки, і закінчуючи залізницями і гоночними трасами. Через рік наше прагнення переросло в те, що ми стали представляти асортимент таких відомих виробників як Tamiya, Italeri, Dragon, Academy, Revell, Hasegawa, Bburago, Maisto, Piko.

У 1998 році в магазині з’явився новий, на той час, напрямок моделізму – радіокеровані моделі автомобілів. Як виявилося, в Україні вже був розвинений цей вид моделізму, і не тільки як моделізм, а як цілий спорт, під назвою автомодельний спорт. Деякі клієнти нашого магазина, придбавши у нас моделі, почали брати участь в автомодельних змаганнях і продовжують свою спортивну кар’єру, будучи багаторазовими чемпіонами і призерами України, Європи. Інші клієнти завдяки автомоделізму отримали нове захоплення (хобі) і навички водіння, нехай іграшковою але дуже швидкою машиною.

Для популяризації і розвитку автомоделізму в Україні, наш магазин неодноразово брав участь у спонсорстві автомодельних змагань, що проходили в місті Києві.

У 1998 році ми переїхали в інший, більш відомий магазин – спорттовари “Олімпієць”. Разом із переїздом у нас з’явилися нові клієнти, що позитивно відобразилось на асортименті товарів і нових напрямках магазина. Новими напрямами стали радіокеровані моделі катерів, яхт і спортивних човнів. Багато наших клієнтів беруть участь в чемпіонатах України та Світу з судомодельного спорту. Наступними, за судомоделями, в нашому магазині з’явилися авіамоделі, моделі ракет і набори для технічної творчості. У магазині з’явилися такі світові бренди як LRP, Futaba, Robbe, Kyosho, HPI, Graupner, Excel.

Ми кілька років поспіль представляли великий асортимент колекційних автомобілів, мотоциклів і вантажівок, а також, стендові моделі копії, макети, діорами і радіокеровані автомобілі на міжнародних автосалонах SIA.

Бажання розвиватись і не зупинятися на досягнутому, призвело до появи нових товарів, а саме всілякі аксесуари, електроніка, запчастини та тюнінг до радіомоделей. Так в результаті щорічних відвідувань міжнародних іграшкових виставок International Toy Fair в Нюрнберзі (Німеччина), ми в 2002 році стали дилером Tamiya і в 2003 році дилером LRP electronic в Україні.

Також, в 2002 році фірмова команда Tamiya вперше стала Чемпіоном світу з радіокерованих моделей у класі TC-10 (Touring Car), що дало розвиток новому напрямку професійних моделей Tamiya – TRF (Tamiya Racing Factory).

Асортимент збірних моделей в магазині постійно розширювався, вже у 2000-х роках в магазині було широко представлено асортимент військової техніки і фігур, військової авіації, кораблів і флоту будь-якого масштабу, починаючи від гігантського 1:6 і закінчуючи мініатюрним 1:700.

У 2007 році досвід військового моделізму і реконструкції, підштовхнув до розвитку нового активного напрямку в магазині – страйкбол, точніше кажучи товарів для страйкболу. В результаті чого, багато страйкболістів та цілі страйкбольні команди отримали більш якісну електроніку, механіку і витривалі ємні (потужні) акумулятори.

З клієнтів нашого магазина, в Києві було створено страйкбольну команду “Сабра”, члени якої тестували кращі розробки нашої страйкбольної майстерні.

У 2007 році у магазина з’явився інтернет сайт. На сайті була представлена ​​інформація про роботу магазина, контакти, схема проїзду і прайс-листи.

З 2008 року представники магазина Олімпієць викладають та надають практичну допомогу в Палаці дітей та юнацтва в лабораторії моделювання, а саме групи автомодельні, судомодельні та стендового моделювання.

У 2019 році магазин переїхав у нове більше приміщення, для зручності наших клієнтів було збільшено кількість вітрин та кількість товарів в наявності.

На сьогодні ми продаємо товари не тільки через магазин, а і відправляємо по Україні. В модельному магазині Олімпієць можна замовити та придбати товари Tamiya, Italeri, Dragon, Academy, Revell, Hasegawa, Fujimi, AUTOart, Bburago, Maisto, Piko, LRP, Team Associated, Xray, Hudy, Futaba, Sanwa, SRT, Robbe, Graupner, Schumacher, AKA, JConcepts, S90 Model та інших відомих виробників (брендів).

Дякуємо за увагу до нашого магазина!